ZAPISY DO EDYCJI KURSU ZAMKNIĘTE!

Śledź Queendom!

CHCESZ WYJECHAĆ DO KOREI?

Dołącz do kursu Poznaj Koreę!

To kurs dla osób, które znają już alfabet koreański Hangul i chcą sprawnie poruszać się po Korei i porozumiewać z lekkością, bez względu na to, czy wyjeżdżają tylko na chwilę, czy chcą tam spędzić więcej czasu! Ten kurs możesz przejść tylko jeśli znasz alfabet hangul!

Kurs poznaj Koreę

Wyobraź sobie, że dojechałaś do wymarzonej Korei i idziesz do swojej pierwszej kawiarni. Już nie możesz się doczekać, aż zamówisz to słynne Ice Americano, które Koreańczycy piją niezależnie od pory roku i nagle…

Usłyszysz zapytanie od baristy: “드시고 가세요?”, a Ty bledniesz i zaczynasz się stresować, bo myślałaś, że zawsze będziesz mogła odpowiedzieć po angielsku! 

I tak, pewnie mogłabyś odpowiedzieć, “Sorry, I don’t understand” – czyli “Przepraszam, nie rozumiem”, i wtedy barista wyduka z siebie czy będziesz może chciała zjeść na miejscu, a może wziąć kawę na wynos, ALE! 

Spróbuj pomyśleć, o ile będzie wzbogacona Twoja podróż, jeśli poczułabyś się jak lokalna osoba i na spokojnie odpowiedziała – 네, 먹고 갈게요 – dając znać bariście, że zostajesz tutaj na miejscu z kubkiem dobrej kawy! 

A to oczywiście nie jest jedyna sytuacja, o której będziemy się uczyć na kursie! Ale mam nadzieję, że zrozumiałaś, że na kursie nauczymy się zwrotów, które ułatwią Ci podróżowanie po Korei i zapewnią bezstresowe wyjście na miasto!

  NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  Czas trwania:

  6 spotkań po 1.5h
  (łącznie 9h kursu)

  Terminy zajęć:

  Poniedziałki i piątki 

  Godzina zajęć:

  18-19:30 czasu polskiego 

  Inwestycja:

  755 zł

  Platforma:

  Google meet 

  Kurs “Poznaj Koreę” jest skierowany
  przede wszystkim do osób, które:

  Znają już alfabet koreańskiego
  jeśli jeszcze go nie opanowałaś – spójrz na ofertę Kursu Hangula, to podstawowy kurs, który polecam przejść każdej osobie, która zaczyna przygodę z Koreańskim!

  Chcą się dowiedzieć jak zachować się w danej sytuacji,
  która na co dzień może się przytrafić w trakcie zwiedzania Korei, i wyjść z niej bez stresu!

  Za niedługo wyjeżdżają do Korei
  i chciałyby nauczyć się podstawowych zwrotów, które pozwolą na komunikację bez stresu! Wyjazd na wakacje? A może wyjazd w delegacji? Ten kurs Ci się przyda! 

  Chcą nawiązać proste konwersacje,
  podczas swojego wyjazdu, aby jeszcze lepiej poznać koreańskie tradycje!

  Kurs podzielony jest na 5 tematów:

  Podstawowa rozmowa – jak się przedstawić, opowiedzieć skąd jesteśmy i czym się zajmujemy, a także powiedzieć, dlaczego przyjechałaś do Korei!

  Lokalizacja – czyli jak zapytać, gdzie teraz jesteśmy?, jak dojechać do wskazanego miejsca? Lepiej pojechać metrem czy busem? – czyli wszystko, co potrzebne w trakcie poruszania się po Seulu!

  Kawiarnia i restauracja – czyli jednej z najważniejszych bloków! Nauczymy się jak dokonać zamówienie w obydwu tych lokalizacjach, jak poprosić o ciepłą lub zimną kawę, czy poprosić o zapakowanie na wynos!

  Płatności – w Korei obowiązują nas 2 systemy liczbowe, więc opanujemy najważniejsze liczebniki koreańskie i przećwiczymy sytuację płatności w Korei!

  Czas – nauczonie systemu liczbowego pozwoli nam także o zapytanie o godzinę, dzięki czemu będziesz mogła spróbować swoich sił gdy będziesz meldowała się w hotelu i chciałabyś zapytać, od której, do której godziny można korzystać z basenu, czy w trakcie kupowania biletu na pociąg do Busan i będziesz mogła wskazać dokładną godzinę pociągu, którym chcesz jechać!

  kinga szkoła koreańskiego quenndom

  O MNIE

  Kinga Han 

  Hej, jestem Kinga, lektorka języka koreańskiego w Queendom! Dziele się z Tobą moimi sposobami na skuteczną naukę języka koreańskiego i życiem w Korei. 

  Codziennie inspiruje do nauki języka koreańskiego i przekazuję moją wiedzę i doświadczenie moim kursantom i obserwatorom na Instagramie. Razem odkrywamy koreański alfabet, uczymy się rozmawiać po koreańsku, a ja dokładam wszelkich starań, żebyście pokazać Ci kawałek kultury koreańskiej.

  Jestem nie tylko lektorką, ale także ambasadorką kultury koreańskiej. Zachęcam Was do odwiedzenia tego niesamowitego kraju i doświadczenia jego uroków na własnej skórze. 

  CO MÓWIĄ O KURSACH

  Absolwenci Queendom

  Nie znasz podstaw alfabetu?

  Informacje techniczne o kursach:

  Wszystkie lekcje są nagrywane i udostępniane na platformie, dlatego jeśli potrzebujesz wrócić sama do danego materiału – zawsze masz możliwość aby wrócić do nagrania i odtworzyć je w wygodnym dla siebie czasie i miejscu!

  Do każdej lekcji otrzymujesz dedykowane zadanie domowe, gdzie sama będziesz w stanie przećwiczyć pisanie nowo poznanych znaków – układając je w słowa, a także całe zdania! 

  Zadanie domowe możesz przesłać do lektorki na platformie – dzięki czemu otrzymasz indywidualny feedback do zadania i dowiesz się, czy wszystkie zadania wykonałaś poprawnie! 

  Materiały do zajęć, a także podręcznik wraz z plikami audio do ćwiczeń są udostępniane dla Ciebie przed rozpoczęciem kursu za darmo!

  DLAcZEGO

  Warto mi zaufać

  Doświadczony tłumacz

  Posiadam 4-letni staż pracy jako tłumacz języka koreańskiego w koreańskich firmach.

  Nauczycielka języka

  Pomagam innym, którzy chcą się uczyć koreańskiego udzielając korepetycji (online oraz stacjonarnie).

  Lektor języka Koreańskiego

  Posiadam doświadczenie jako lektor języka koreańskiego,
  gdzie prowadziłam zajęcia
  w grupach do 10 osób.